Rozsáhlé webové stránky

Unikátní technické řešení redakčního systému InternetPortal.cz umožňuje našim partnerům vytvářet profesionální, rozsáhlé weby s mnoha tisíci stránek v mnoha jazykových mutacích s vysokým výkonem, bezpečností i spolehlivostí provozu vašeho webu.

Co je důležité při tvorbě rozsáhlých webů

  • Specializace dodavatele na tvorbu rozsáhlých webových portálů pro velké firmy a korporace (dodavatel, který nakliká šablonu do Wordpressu je slepou uličkou).
  • U zakázek tohoto typu je obvykle zapotřebí propojit několik webů dohromady a vybudovat funkční a skvěle vypadající řešení - důležité jsou zkušenosti v oblasti vývoje webů na zakázku, SEO, analytické schopnosti.
  • V rozsáhlých projektech je nutné dodržet vaši korporátní identitu, soulad a harmonii jednotlivých prvků a navrhnout unikátní grafický design.
  • Společnost vyvíjející takový web si musí umět poradit s velkým množstvím informací a dat, které musí být navíc vždy v bezpečí a neustále k dispozici.
  • V oblasti vývoje rozsáhlých webových prezentací jsou klienty obvykle společnosti působící na mezinárodních trzích nebo státní instituce, ale zdaleka to není pravidlo - stačí, když je činnost vaší firmy rozvětvená a vy potřebujete komunikovat velké množství témat, ale zachovat společné noty.

Při požadavku na vývoj rozsáhlého webus e obraťte na naše implementační partnery.

Kvalitní web s redakčním systémem InternetPortal.cz pro vás na míru vyvine společnost C26 s.r.o.

Web či eshop napojený na účetní a skladové systémy.

C26 s.r.o. logo