Projekty

Řadu let zkušeností v oboru vývoje zakázkových řešení využíváme i pro vývoj vlastních produktů a projektů.

Kromě vývoje vlastních frameworků (nadstavby nad programovací jazyky s účelem efektivizovat vývoj nových systémů), bez kterého by nebylo možné realizovat zakázkový vývoj v efektivních časových a finančních rámcích, se snažíme zúročit naše zkušenosti ve vývoji hotových produktů, které můžeme Vám, našim zákazníkům, nabídnout a tím znatelně snížit Vaše náklady na jejich pořízení.


Osvědčené produkty, které Vám můžeme nabídnout:

 • Znalostní databáze
  Jedná se o systém umožňující organizaci, sdílení a správu informací nejen uvnitř firmy. Znalostní databáze je systém založený na webových technologiích a je tedy rychle akceptovatelný a jednoduše, intuitivně používatelný všemi uživateli bez nutnosti jakéhokoliv školení. Systém znalostní databáze pomůže především větším firmám a týmům pracujícím na více místech, které potřebují sdílet know-how, best-practice a další typy informací.

   
 • K-Actus
  K-actus je komplexní systém pro podporu procesů nejen v daňových, účetních, právních a auditorských kancelářích. K-actus je vyspělý, flexibilní a spolehlivý systém s webovým uživatelským rozhraním, moderním technologickým řešením a intuitivním použitím. K-actus je prověřený systém, který je aktivně využíván již od roku 2006 v podmínkách kanceláří různých velikostí. Více informací o systému K-Actus na www.k-actus.cz.

   
Naše internetové projekty:


 • Redakční systém
  Redakční systém InternetPortal je jádrem řady našich produktů. Díky své modularitě jej lze využít jak pro internetové projekty (weby, eshopy, internetové aplikace), tak pro intranetové systémy (např. znalostní databáze). 

   
 • Rezervační systém
  Rezervační systém rezervuj.com vyvinutý a provozovaný naší společností je unikátní webovou službou, která díky své flexibilitě a minimálním nákladům na provoz zpřístupňuje výhody profesionálního rezervačního systému širokému okruhu zákazníků. Vlastností, která dělá z našeho produktu jedinečný je vedle běžných vícedenních i možnost intradenních rezervací (tedy rezervací trvajících pouze minuty, či hodiny). Více informací na webu projektu www.rezervuj.com.
 


Kontakt:
info@internetportal.cz
+420 605 410 915

InternetPortal.cz
Palackého 41
46601 Jablonec nad Nisou


Zvětšit mapu